Dyrektor personalny - Kraków

HrProject
  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Dyrektora ds. Personalnych.

Kluczowe zadania:

• Realizacja polityki personalnej;
• Nadzór nad pracą podległego personelu;
• Wsparcie zarządu w zakresie wszelkich regulacji dotyczących zatrudnienia i wynagrodzeń zgodnie z obowiązującym prawem;
• Realizacja i wspieranie procesów rekrutacyjnych;
• Nadzór nad współtworzeniem polityki informacyjnej i employer brandingu;
• Tworzenie i realizacja polityki szkoleń i rozwoju personelu;
• Planowanie i realizacja budżetu działu personalnego;
• Nadzór nad procesami związanymi z rozliczaniem czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń;
• Fachowe wsparcie kadry menedżerskiej w aspektach dotyczących prawa pracy i zarządzanie zasobami ludzkimi;
• Aktywny udział w budowaniu zaangażowania pracowników oraz zwiększenie efektywności całej organizacji;
• Reprezentowanie firmy przed Państwową Inspekcją Pracy, Urzędem Pracy, ZUS, GUS, PFRON i innymi organami administracji państwowej.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe preferowane z obszaru kadr i płac, zarządzania zasobami ludzkimi;
• Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
• Biegła znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych;
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel;
• Doświadczenie w skutecznym wdrażaniu systemów i narzędzi HR;
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na współpracę;
• Umiejętność syntetyzowania informacji, rekomendowania działań i efektywnego podejmowania decyzji biznesowych;
• Inicjatywa, elastyczność i dobra organizacja pracy;
• Umiejętności budowania relacji z podwładnymi i współpracownikami.

Oferujemy

• Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie;
• Ciekawe wyzwania i cele do realizacji;
• Możliwość wdrażania nowych pomysłów i samorealizacji;
• Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego;
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
• Niezbędne narzędzia pracy

Jeśli oferta nasza zainteresowała Pana (Panią),
prosimy w CV o zawarcie klauzuli "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"

Dodana
Wygasa (za 5 dni)