Nauka języka angielskiego - elastyczne godziny pracy

Modern Talking - Angielski w Tarnowie
  • Tarnów, małopolskie

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć z języka angielskiego w szkole językowej Modern Talking - Angielski w Tarnowie. Zapraszamy do kontaktu.

Co oferujemy?

praca w biurze (siedziba szkoły na terenie Tarnowa),
praca oparta o umowę,
elastyczne godziny pracy,
pełne wsparcie zespołu oraz pomoc na każdym kroku (w tym wszystkie
gotowe materiały dydaktyczne)
możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej,
wewnętrzne szkolenie, nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cie nauczymy

Opis stanowiska pracy:

prowadzenie lekcji indywidualnych oraz grupowych (max. 5 osób w grupie) na terenie siedziby szkoły,
omawianie oraz podpisywanie umów z rodzicami uczniów,
obsługa klienta.

Wymagania

osoby które są w trakcie realizacji lub ukończyły studia wyższe o profilu anglojęzycznym (preferowana filologia angielska)
umiejętności interpersonalne,
chęć przyuczenia
język Angielski na poziomie min. B2

Jeżeli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu ;)
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)