INŻYNIER PROCESU

MCS SP. Z O.O.
  • Żory, śląskie pow. Żory

Inżynier

Umowa o pracę

PODSTAWOWE ZADANIA :

− Analiza zapytań ofertowych
− Programowanie obrabiarek CNC
− Optymalizacja procesów technologicznych w zakresie kosztów produkcji, poprawy bezpieczeństwa oraz jakości wytwarzanych detali
− Opracowywanie dokumentacji technologiczno – jakościowej
− Wdrażanie i nadzór nowych procesów technologicznych zgodnie z zasadami APQP
− Audytowanie dostawców głównie odlewni

WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE / DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI

− Wykształcenie wyższe techniczne
− Znajomość języka angielskiego – poziom średnio zaawansowany
− Praca w branży związanej z obróbką skrawaniem
− Opracowywanie dokumentacji technologicznej
− Znajomość zasad określonych w normie IATF 16949 w tym praktyczna znajomość APQP, FMEA, PPAP
− Optymalizacja czasów technologicznych
− Umiejętność analizy rysunków techn. pod kątem wyznaczenia proc. technologicznego

MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE/DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI

− Kierunek „Mechanika i Budowa Maszyn” lub związany z odlewnictwem, kuźnictwem
− Znajomość zasad Lean Manufacturing
− Lider projektu – nadzór nad wdrożeniem procesu technologicznego
− Znajomość zasad wymiarowania geometrycznego
− Praktyczna znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem oraz dobór parametrów
− Przeprowadzanie audytów zgodnie z normą VDA
− Programowanie i obsługa obrabiarek CNC. Projektowanie w systemie CAD, CAM

OFERUJEMY:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży motoryzacyjnej w zespole nastawionym na osiąganie sukcesów.

- Stabilne zatrudnienie
- Premie dodatkowe (miesięczne, kwartalne)
- Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (premie na święta,
„wczasy pod gruszą)
- Dofinansowanie do kart sportowych FITPROFIT
- Ubezpieczenie grupowe UNIQA
- Opiekę Medyczną MEDICOVER
- Atrakcyjny system poleceń pracowniczych (za poleconą osobę, która zostanie zatrudniona, bonus finansowy).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony danych osób w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informuję, iż: Administratorem danych osobowych jest MCS Sp. w Żorach, przy ul. Strażackiej 43. Pełnomocnikiem ds. ochrony danych jest Mirosław Uczniak, tel.. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO w zw. z art. 221 KP. Inne dane będą przetwarzane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dane będą przechowywane przez okres do 3 m-cy od momentu zakończenia rekrutacji. Udostępnione dane nie będą dalej udostępniane.Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych, otrzymania ich kopii, do sprostowania i usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych pod tel. co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa UOD, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych narusza przepisy Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub innych przepisów dot. ochrony danych, Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)