Dyrektor E-commerce, Kraków

HRProject
  • Kraków, małopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z Krakowa poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora E-commerce

Rekrutacja prowadzona jest dla dynamicznie rozwijającej się, blisko 100-osobowej firmy, która każdego dnia pracuje na swój sukces, dążąc do stania się niekwestionowanym liderem elektromobilności na rynku. Obecnie poszukują osoby, która wniesie powiew świeżości do firmy oraz jest gotowa na ciekawą, pełną wyzwań pracę w miejscu z ogromnym potencjałem rozwojowym.

Chcesz dołączyć do firmy stawiającej na nowoczesność oraz dostarczającej rewolucyjne rozwiązania w zakresie mikromobilności? Koniecznie zaaplikuj!

Obowiązki:
- Zarządzanie stroną i sklepem internetowym;
- Wdrażanie i nadzorowanie strategii marketingu cyfrowego;
- Przeprowadzanie wywiadów i zatrudnianie pracowników;
-Ustalenie celów dla zespołu;
- Konfiguracja firmy na sukces;
-Definiowanie strategii cenowych produktów e-commerce;
- Komunikacja z dostawcami;
-Prognozowanie popytu (zwłaszcza w okresie wyprzedaży i świątecznym);
- Nadzorowanie wyników sprzedaży oraz ich poprawa;
- Wprowadzanie nowych kanałów sprzedaży;
- Skalowanie firmy;
- Nadzór i zarządzanie sprzedażą na platformach Amazon, Ebay, CD Discount, Decathlon;

Wymagania

- Wykształcenie wyższe;
- Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w działach e-commerce,sprzedaży,marketingu;
- Doświadczenie w firmie szybko skalowalnej, w której szybko trzeba budować i zmieniać procesy;
- Wiedza z zakresu e-commerce, marketingu, sprzedaży;
- Umiejętność kierowania zespołem. Charyzma.;
- Doświadczenie w sprzedaży na platformach: Amazon,Ebay,CD Discount, Decathlon;
- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne;
- Prawo jazdy kategorii B;
- Otwartość na zmianę ;
- Znajomość języka angielskiego.

Co możemy Ci zaoferować:
- Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B;
- Atrakcyjny system premiowy;
- Prywatną opiekę medyczną;
- Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon;
- Możliwość udziału w szkoleniach.

Jeśli oferta zainteresowała Pana (Panią), prosimy o zawarcie w CV klauzuli "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)