Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.03.2024

Logopeda - terapia dzieci z autyzmem

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Magiczny Most
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Nowy oddział Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego MAGICZNY MOST 2.0 dla dzieci ze spektrum autyzmu poszukuje od stycznia 2023 roku osoby na stanowisko: Logopeda.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe - logopeda lub neurologopeda,
- umiejętność planowania procesu terapeutycznego (IPET, indywidualne programy logopedyczne),
- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu,
- kreatywność,
- wysoka kultura osobista.

Obowiązki:
- przygotowywanie oddziaływań terapeutycznych i programów terapii logopedycznej,
- prowadzenie indywidualnych zajęć z zakresu logopedii z dziećmi ze spektrum autyzmu,
- dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,
- współpraca z zespołem terapeutów,
- uczestniczenie w zebraniach zespołu.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w godz. 08:00 - 15:00, z możliwością rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne jak i indywidualne zewnętrzne;
- wsparcie doświadczonych terapeutów i pracę w zaangażowanym zespole;
- w pełni wyposażone gabinety do pracy;
- umowę o pracę na cały etat.

Prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).