MONTER ELEWACJI LUB BRYGANY NA ELEWACJE

BUD-REM Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Oferujemy

• Rozliczenie akordowe lub godzinowe,
• Stawka 22-28 netto/h
• Firmowa odzież letnia i zimowa,
• Posiłki regeneracyjne/ekwiwalent,
• Zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia,
• Możliwość rozwoju zawodowego – awans,
• Ciągłość pracy / współpracy przez cały rok,
• Legalizacja pobytu i zatrudnienia dla Cudzoziemców (oświadczenia, zezwolenia, karty pobytu - bez dodatkowych kosztów).

Opis stanowiska:
• Ocenianie stanu i przygotowanie podłoża ścian budynków istniejących i nowych,
• Montowanie izolacji termicznej,
• Wykonywanie warstwy zbrojącej na izolacji termicznej
• Nakładanie i zacieranie tynków strukturalnych i dekoracyjnych
• Montowanie gotowych elementów dekoracyjnych imitujących np. drewno, cegłę itp.

Wymagania

• Umiejętności i doświadczenie przy pracach elewacyjnych, nie jest to jednak warunek konieczny
• Punktualność i dokładność,
• Dobra organizacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
• Praca w Warszawie i okolicach.
Telefon kontaktowy:
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres @ l
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)