Opiekun w Domu Pomocy Społecznej

Dom Pomocy Społecznej w Sadowej
  • Łomianki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Opiekun

Umowa o pracę

Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji.
Wynagrodzenie: płaca brutto + dodatek stażowy.

Zakres obowiązków:

wspieranie mieszkańców w codziennych potrzebach, pomoc podczas czynności higienicznych i podczas ubierania, karmienie bądź udzielanie pomocy podczas posiłków, dopajanie mieszkańców między posiłkami, asystowanie mieszkańcom podczas spacerów, współpraca z personelem medycznym, zgłaszanie niepokojących zmian w zachowaniu i stanie zdrowia, dbanie o utrzymanie wysokich standardów opieki nad mieszkańcami.

Wymagania

wykształcenie min. średnie (mile widziane kwalifikacje zawodowe: opiekun medyczny, opiekun w DPS), doświadczenie na zbliżonym stanowisku, nie jest to jednak warunek konieczny. Umiejętność pracy w zespole, rzetelność, odpowiedzialność, łatwość nawiązywania kontaktów.
Niezbędne: Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia.
Praca w systemie 12-godzinnym, również w weekendy.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)