Przedstawiciel PZU Życie SA

PZU Życie SA
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:
+Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi
+Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
+Obsługa powierzonego portfela klientów

Nasze wymagania:
+Minimum średnie wykształcenie
+Umiejętność do pracy na celach sprzedażowych
+Otwartość na ludzi, praca opiera się na bieżącym kontakcie z klientami
+Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej lub rozszerzenia obecnej działalności o PKD Doradcy Ubezpieczeń

To oferujemy:
+Wynagrodzenie podstawowe (5.000 zł brutto) + prowizję za każde działanie sprzedażowe + premię kwartalną
+Telefon i tablet służbowy z rozmowami i internetem bez limitów
+Pełną dowolność co do czasu i miejsca pracy - firma zapewnia przestrzeń biurową, ale możliwa jest praca w trybie zdalnym/hybrydowym

Rodzaj pracy: Umowa agencyjna
Wynagrodzenie: 4 000,00zł - 15 000,00zł miesięcznie (brutto)
Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:
Premia kwartalna
Prowizja
Świadczenia dodatkowe:

Elastyczne godziny pracy
Imprezy firmowe
Możliwość pracy z domu
Pakiety i karty sportowe
Program wdrożeniowy
Prywatna opieka medyczna
Telefon służbowy
Ubezpieczenie na życie
Dodana
Wygasa (za 3 dni)