Pracownik magazynu

INTER EUROPOL S.A.
  • Marki, mazowieckie pow. wołomiński

Magazynier

Umowa o pracę

Główne zadania:

• Zapewnienie realizacji bieżących prac magazynowych (rozładunki, załadunki, kompletowanie)
• Obsługa wózka paletowego lub wózka widłowego
• Praca w systemie magazynowym SAP (praca na skanerze)
• Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług

Wymagania

• Mile widziane:
 doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej
 uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
 prawo jazdy kat. B
• Uczciwość, sumienność, rzetelność
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy

• Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
• Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych
• Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)