TECHNOLOG KONSTRUKCJI STALOWYCH - INŻYNIER- zatrudnimy

ms jobs
  • Błonie, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Budowlaniec

Umowa o pracę

MS JOBS Agencja Zatrudnienia (cert.6527) prowadzi rekrutację na stanowisko:
TECHNOLOG KONSTRUKCJI STALOWYCH - INŻYNIER
Miejsce pracy: Błonie
Godziny pracy: między 6.00-16.00
Rodzaj pracy: Praca Biurowa, możliwe wyjazdy z biura na budowę w okolicach Warszawa (w godzinach pracy)
Zakres obowiązków:
- wykonywanie dokumentacji warsztatowej konstrukcji stalowej, - prowadzenie rozmów z klientami,- wykonywanie pomiarów na budowie, - zamawianie materiałów, - planowanie, koordynowanie i kontrola prac, - wykonywanie dokumentacji powykonawczej, - wykonywanie wycen.
Wymagania wobec kandydatów:
- wykształcenie wyższe min. inżynierskie, - praktyczna znajomość programu AutoCad, - umiejętność czytania rysunku technicznego, - prawo jazdy kat. B., - mile widziane doświadczenie na danym lub podobnym stanowisku.
CV prosimy wysyłać na adres: @ w tytule TECHNOLOG
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z danymi kontaktowymi oraz klauzulą :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)