Referent księgowy

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

OQEMA Sp. z o.o. (OQEMA Polska) jest przedstawicielem w Polsce niemieckiego koncernu OQEMA AG (do końca 2017r. OVERLACK AG) z Mönchengladbach. Firma OQEMA działa na rynku krajowym od 1997 roku, początkowo jako spółka jointventure z Organiką Łódź pod nazwą Conlac Chemia Partner, a od 2017 roku pod nazwą OQEMA Sp. z o.o. w Ozorkowie. OQEMA Polska zajmuje się dystrybucją i produkcją chemikaliów bazowych i specjalistycznych do różnych branż przemysłowych, m. in. do przemysłu farbiarskiego i lakierniczego, poligraficznego, tworzyw sztucznych, spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego.

samodzielnosć, odpsowiedzialnosć, solidność

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja księgowania faktur zakupu (krajowe, WNT, import)
  • Udział w zamykaniu miesiąca
  • Rozliczanie delegacji
  • Kontrola rozrachunków
  • Raportowanie do GUS
  • Tworzenie i księgowanie rezerw
  • Analiza oraz uzgadnianie kont
  • Kontrola transakcji WNT
  • Wpieranie pozostałych osób w dziale (możliwość nauki innych rzeczy)

Wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Minimum 1 ro doświadczenia w obszarze księgowości
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości
  • Dobra i praktyczna znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, terminowość oraz sumienność i zaangażowanie
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w najbliższych tygodniach

Oferujemy

  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku oraz świąt)
  • Administratorem danych osobowych jest OQEMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 95-035 Ozorków Łęczycka 3A, NIP: 7292224045. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OQEMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 95-035 Ozorków Łęczycka 3A, NIP: 7292224045 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Ozorków pow. zgierski, Łódzkie
Opublikowana
Wygasa (za 10 dni)