Logopeda/neurologopeda

Klinika języka-neurologopeda kamila kubasiak
  • Wołomin, mazowieckie pow. wołomiński

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Do Kliniki Języka- neurologopeda Kamila Kubasiak w Wołominie poszukujemy logopedów/ neurologopedów z pasją.
Co oferujemy?
- pracę w zgranym zespole specjalistów
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i dodatkowych szkoleń
- pracę w dobrze wyposażonych gabinetach
- superwizje i konsultacje z innymi specjalistami
- elastyczny grafik

Czego oczekujemy?
- wykształcenia kierunkowego
- punktualności
- otwartości na rozwój i holistycznego podejścia do pacjenta

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie konsultacji i diagnóz
- prowadzenie terapii indywidualnych
- prowadzenie dokumentacji

Praca 2- 3 dni w tygodniu (godozny i dni do indywidualnego ustalenia).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres

wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Klinika języka-neurologopeda Kamila Kubasiak w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)