Malarz - lakiernik przemysłowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.08.2022

Malarz

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

We find talents in Poland, bring them to Finland and rent them to different companies with 3 months and longer contracts. We pay a share of the trip here and fix cheap accomondation.

Zakres obowiązków

  • przygotowanie powierzchni konstrukcji stalowych przed procesem malowania

  • malowanie wysokociśnieniowe i malowanie elektrostatyczne

  • wizualna kontrola jakości

  • praca w systemie 2-u zmianowym

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku lakiernik – malarz przemysłowy

  • umiejętność doboru farb i mierzenia ich grubości.

  • odpowiedzialność

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • wynagrodzenie i dodatki zgodne z fińskim układem zbiorowym

  • dodatki za pracę w systemie 2-u zmianowym

  • wynagrodzenie wypłacane 2 razy w miesiącu

  • możliwość wypracowywania dodatkowych godzin - tzw. bank godzin, lub godzin nadliczbowych

  • częściowy zwrot kosztów podróży oraz pomoc w zorganizowaniu podróży

  • składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii

  • odzież roboczą / ochronną

  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii/ pomoc polskiego koordynatora

  • The administrator of personal data is Dobra Finland Oy Ab 68600 Jakobstad Jakobsgatan 13, NIP: 29947193. My personal data is processed by the Administrator for the purpose of recruitment. I know that I have the following rights: the right to request access to my data, the right to rectify it, the right to delete data, the right to limit processing, the right to object and the right to transfer data. More information on the processing of personal data can be found in the Administrator's Privacy Policy.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dobra Finland Oy Ab 68600 Jakobstad Jakobsgatan 13, NIP: 29947193 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Finlandia
Wynagrodzenie
  • 12 000 - 15 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 dni)