Psycholog

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Psycholog

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

1)prowadzenie badań psychologicznych służących poznaniu każdego wychowanka;
2)opracowywanie diagnoz indywidualnych dzieci;
3)organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologicznej dla wychowanków, rodziców i wychowawców;
4)prowadzenie szkoleń dla wychowawców i innych pracowników;
5)opiniowanie kandydatów w kierunku posiadania predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka;
6)wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora oraz z-ce dyrektora.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice, prawo jazdy kategoria - B
  • Inne wymagania: inne zamieszczone w szczegółowym ogłoszeniu na stronie BIP PCPR w Olsztynie, Wyłacznie wykształcenie magisterskie na kierunku psychologia, Obywatelstwo polskie; Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; Kandydat jest zdolny do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, co zostało potwierdzone zaświadczeniem 4) Kandydat nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest mu zawieszona ani ograniczona; 5) Kandydat wypełnia obowiązek alimentacyjny

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 1 950 PLN
  • System wynagrodzenia: Ryczałtowy
Miejsce pracy
  • Olsztynek pow. olsztyński, Warmińsko-Mazurskie
Opublikowana
Wygasła (12 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.