Tokarz cnc

Centralna Baza Ofert Pracy

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

wykonywanie operacji technologicznych obróbki skrawaniem na obrabiarkach sterowanych numerycznie: obsługa tokarek 3 osiowych plus narzędzia obrotowe, czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn i przyrządów pomiarowych, niezwłoczne zgłaszanie awarii i problemów, dbanie o stan techniczny, dobór odpowiednich narzędzi, parametrów i ustawień dla prawidłowego przebiegu obróbki, pisanie prostych programów na obrabiarce CNC SINUMERIK 810 i 840 D SL, kontrolowanie jakości wykonywanych detali, realizaowanie zadań w oparciu o wysokie standardy jakości, ergonomię i bezpieczeństwo pracy, stosowanie przyjętych procedur i instrukcji na stanowisku pracy, realizacja bieżących zadań produkcyjnych powierzonych przez przełożonego

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: wymagane: wykształcenie techniczne min. zawodowe, znajomość nakładki Siemens ShopTurn, umiejętność programowania w kodach maszynowych, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i chęć do nauki, dwa lata doświadczenia zawodowego na stanowisku operator CNC

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 300 do 6 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Olkusz pow. olkuski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.