Doradca klienta / specjalista do spraw sprzedaży

Centralna Baza Ofert Pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i budowanie bazy klientów.
Rozwijanie długoterminowej współpracy i utrzymywanie relacji z klientami B2B.
Doradztwo dot. oferty produktowo-usługowej MCA.
Monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktów oraz usług oferowanych przez MCA.
Przygotowywanie ofert, obsługa zgłoszeń i zapytań ofertowych.
Negocjacje cenowe, współpraca z podwykonawcami.
Praca w agencji reklamowej.
Praca w godzinach: 8:00-16:00 lub 9:00-17:00.
Oferta dostępna w sali C, G.
Kontakt z pracodawcą tel.: 500 151 309, e-mail: promocja@mcamedia.pl

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
  • Inne wymagania: wykształcenie: min. średnie każde, staż pracy: nie wymagany, samodzielność, umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy własnej, umiejętność znajdowania konstruktywnych rozwiązań, kreatywność, komunikatywność, dyplomacja w kontaktach z klientem, wrażliwość na potrzeby klientów, umiejętność pracy w programach pakietu Microsoft Office, lojalność, skrupulatność i odpowiedzialność za zlecone badania, umiejętność radzenia sobie ze stresem podczas pracy pod presją czasu, motywacja do pracy i energia w działaniu

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Opis wynagrodzenia: (do ustalenia)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centralna Baza Ofert Pracy 00-000 Centralna Baza Ofert Pracy Centralna Baza Ofert Pracy, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)