PORTIER / DOZORCA / STRÓŻ

Dozorca

Umowa o pracę

Część etatu

Pracownik fizyczny

Firma Transportowa Burian Bogdan Istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat, jest firmą w 100% z polskim kapitałem,  zajmuje sie transportem międzynarodowym , spedycją, usługami logistycznymi,magazynowaniem  posiada ponadto serwis samochodowy dla samochodów osobowych jak i dostawczych,myjnię oraz własną stację paliw. Siedziba główna znajduje się w Jaworzu koło Bielska Białej.

poszukujemy osoby odpowiedzialnoej za bezpieczeństwo firmy, dozór nad obiektem i mieniem znajdującym się na jego terenie, reagowaniem w przypadku potencjalnych zagrożeń, przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa, obsługa centrali telefonicznej i monitoringu

Zakres obowiązków

  • dozór na terenie obiektu,
  • kontrola ruchu samochodowego
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa,

Wymagania

  • dyspozycyjność, punktualność oraz chęci do pracy
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej firmie.
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełnylub częściowy etat
  • regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie
Miejsce pracy
  • Jaworze pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 19 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.