Przedstawiciel handlowy z dośw.w branży okiennej

Profitech Sp. z o.o.
  • Opole, opolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

OFERTA PRACY

Przedstawiciel handlowy na rynek niemiecki z doświadczeniem w branży okiennej

Miejsce pracy: Polska - Niemcy

Zakres obowiązków:

- utrzymywanie pozyskiwanie nowych klientów

- dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu

- samochód

- telefon

- przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Wymagamy:

- doświadczenia w branży okiennej
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

- odpowiedzialności i rzetelności

- wysokiej kultury osobistej

- prawo jazdy kat. B

Kontakt: tel. 77/457 04 91

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Profitech Sp. z o.o. W Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)