Księgowa/Księgowy

Iview Recruitment

Księgowy

Umowa o pracę

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej

Twój zakres obowiązków:
• Sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów księgowych
• Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
• Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
• Monitorowanie i windykowanie należności
• Uzgodnienie miesięczne i roczne oraz rozliczanie rozrachunków z kontrahentami
• Księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Tworzenie raportów oraz analiz sald należności
• Kontakt z kontrahentami w celu ustalenia terminu i warunków uregulowania zadłużenia

Wymagania pracodawcy:
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne
• Doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku
• Znajomość bieżących przepisów podatkowych i rachunkowych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Mile widziane:
• Znajomość SAP
• Umiejętność pracy w zespole
Pracodawca oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Samodzielne stanowisko pracy
• Pracę w przyjacielskiej i serdecznej atmosferze
• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o profilu produkcyjnym
Benefity:
• Prywatna opieka medyczna
• Ubezpieczenie na życie
• Narzędzia pracy: telefon, komputer
Miejsce pracy
  • Świebodzin pow. świebodziński, Lubuskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)