Doradca Sprzedaży

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.06.2022

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

GCC7 Ltd is an outsourcing Call Centre company, specializing in the management of strategic activities such as selling financial services and the management of customer relations.

Ciekawa praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie skierowana do ambitnych i komunikatywnych osób.

Jest to szansa dla ludzi, żeby zaistnieć i rozwinąć się na rynku finansowym i giełdowym oraz zdobyć doświadczenie w zakresie ekonomii i sprzedaży.

Do naszego zespołu poszukujemy:

DORADCY KLIENTA

MIEJSCE PRACY: MALTA

Zakres obowiązków

  • aktywna obsługa klientów,
  • dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi klienta,
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.

Wymagania

  • dobra organizacja własnej pracy, konsekwencja w działaniu
  • kominikatywność
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku Doradcy Klienta
  • łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami i zdolność pracy w grupie
  • doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży

IDEALNY KANDYDAT NA TO STANOWISKO POWINIEN BYĆ:

  • ambitny, zaangażowany, odpowiedzialny i stawiający na rozwój
  • komunikatywny, energiczny, chętny do podjęcia się nowych wyzwań

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • podstawowe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy - Twoje osiągnięcia będą przekładały się na Twoje wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju osobistego i awansu - stanowisko może być początkiem Twojej kariery w stabilnej firmie inwestycyjnej o zasięgu ogólnoeuropejskim,
  • pomoc w zakwaterowaniu - przez pierwszy miesiąc zapewniamy bogaty pakiet relokacji,
  • szeroki pakiet benefitów,
  • komfortowe warunki pracy, strefy relaksu, świeże owoce i nieograniczona ilość kawy, luźny ubiór w piątki.
  • Administratorem danych osobowych jest GCC7-services VLT151 Valetta Ce115B, Suite 3, Old Mint Street, Valetta, NIP: C91687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GCC7-services VLT151 Valetta Ce115B, Suite 3, Old Mint Street, Valetta, NIP: C91687 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Malta
Opublikowana
Wygasła (13 dni)