Serwisant urządzeń przemysłowych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.06.2022

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków

Obowiązki:

  • naprawa urządzeń przemysłowych u klienta i w siedzibie firmy,
  • udział w rozruchach urządzeń w miejscach instalacji,
  • wykonywanie prób końcowych urządzeń w zakładzie produkcyjnym,
  • samodzielne diagnozowanie i analiza usterek i awarii urządzeń,
  • nadzór nad montażem urządzeń przemysłowych i jego podzespołów.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne - o kierunku mechanicznym, mechatronicznym, elektrycznym lub podobnym,
  • doświadczenie w montażu lub naprawie urządzeń przemysłowych,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych, dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacjach - wyjazdy serwisowe 2-3 dniowe,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
  • Administratorem danych osobowych jest Konrem S.A. 26-502 Jastrząb Szydłowiecka 150B, NIP: 7991968403. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Konrem S.A. 26-502 Jastrząb Szydłowiecka 150B, NIP: 7991968403 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Jastrząb pow. przysuski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (1 dzień)