Elektryk w dziale utrzymania ruchu - jedna zmiana

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym. Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych.

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Lokalizacja: Płock

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 733 855 552.

Zakres obowiązków

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:

  • Wykonywanie napraw, konserwacji oraz przeglądów maszyn,
  • Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne,
  • Modernizacja maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających prace maszyn.

Wymagania

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:

  • Wykształcenie w kierunku elektryki, elektroniki, automatyki, mechaniki, elektromechaniki itp.,
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV.
  • Praktyczna wiedza z zakresu automatyki, pneumatyki, elektryki oraz mechaniki maszyn,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz myślenia analitycznego,
  • Mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym.

Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,
  • Pracę od poniedziałku do piątku na pierwszą zmianę + wolne weekendy,
  • Wynagrodzenie dopasowanie do umiejętności i doświadczenia + możliwość otrzymania dodatkowych premii frekwencyjnych i wydajnościowych,
  • Dodatkowe benefity: fundusz socjalny, opieka medyczna, ubezpieczenie,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Administratorem danych osobowych jest Foreign Personnel Service sp.z o.o 90-227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 951-239-23-21. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Foreign Personnel Service sp.z o.o 90-227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 951-239-23-21 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Płock
Opublikowana
Wygasła (13 dni)