!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Menadżer ds. Kooperacji i Sprzedaży – Praca zdalna

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w handlu narzędziami i maszynami poszukuje osoby na stanowisko: Menadżer ds. Kooperacji i Sprzedaży!

Miejsce pracy: Rzeszów + obszar zależny od Twoich działań

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • Budowanie rynku nowych klientów krajowych i zagranicznych
  • Uczestniczenie w określaniu kierunków rozwoju firmy
  • Nadzór nad realizacją zamówień dla Klientów
  • Prezentowanie oferty firmy i aktywne doradztwo w zakresie możliwości współpracy oraz prowadzenie negocjacji
  • Współpraca z działem technologicznym – w sprawach wycen i możliwości technologicznych
  • Uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych

Wymagania

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą w branży lotniczej, maszynowej narzędziowej lub pokrewnej
  • Duża samodzielność w działaniu i nastawienie na osiąganie celów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w zadaniowym trybie pracy – zdalnie
  • Wynagrodzenie podstawowe od 5tys. netto – Firma jest otwarta na Twoje propozycje
  • System prowizyjny z atrakcyjnymi premiami
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon i samochód służbowy
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Pokrycie kosztów nauki języków obcych
  • Administratorem danych osobowych jest GRH Polska SP. z o.o., ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów 35-232 Rzeszów Laurowa 2, NIP: 8133688040. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRH Polska SP. z o.o., ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów 35-232 Rzeszów Laurowa 2, NIP: 8133688040 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasa (za 25 dni)