Gdańsk! Elektromechanik Utrzymania Ruchu - pełne szkolenie stanowiskowe!

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Pracodawca nie wymaga CV

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Lokalizacja: Gdańsk, woj. pomorskie

Wymiar: Pełen Etat

Zakres obowiązków

  • wykonywanie fizycznych prac elektromechanicznych (z przewagą mechanicznych) w ramach przeglądów, konserwacji urządzeń i instalacji przemysłowych i remontów profilaktycznych,
  • przezbrajanie maszyn produkcyjnych zgodnie z planem produkcji,
  • bieżące diagnozowanie, regulacje oraz usuwanie awarii urządzeń i instalacji przemysłowych.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie średnie techniczne o profilu mechaniczno-elektrycznym,
  • mile widziane posiadanie uprawnień SEP E1 do 1 kV,
  • posiadanie zdolności manualnych niezbędne do realizacji powierzonych zadań,
  • znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia,
  • dodatkowym atutem będzie:

* znajomość podstaw automatyki przemysłowej,
* podstawowa znajomość języka angielskiego w piśmie,
* tworzenie rysunku technicznego i schematów,
* umiejętność spawania i obróbki skrawaniem.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
    • współpracę w systemie 3-zmianowym: 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00 od poniedziałku do piątku,
    • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia,
    • 13-te wynagrodzenie wypłacane po połowie w czerwcu i grudniu (wg zasad zakładowego regulaminy pracy),
    • pakiet medyczny oraz socjalny (m.in. możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz grupowego ubezpieczenia na życie, Karta Multisport),
    • dodatkowe dofinansowanie składki w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych,
    • pełne szkolenie stanowiskowe,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numer podany w ogłoszeniu. Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    • Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

      Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

      Workhouse4you(c.23651)

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. Workhouse4you(c.23651)
    Miejsce pracy
    • Gdynia
    Opublikowana
    Wygasa (za 4 dni)