Specjalista ds. e-commerce i marketingu

Specjalista ds. e-commerce

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

SPECJALISTA DS. E-COMMERCE I MARKETINGU

Miejsce pracy: Szczawa (pow. Limanowski) bądź hybrydowo, po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na wskazany adres e-mail. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zakres obowiązków

  • wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy,
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej zgodnie z założonym budżetem,
  • projektowanie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów: w kanałach on-line i social media oraz na rynku tradycyjnym,
  • opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych i ich dystrybucją,
  • analiza rynku,
  • prowadzenie działań komunikacyjnych i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbanie o jakość realizowanych zadań,
  • aktualizowanie strony internetowej,
  • umieszczanie w ofercie produktów lub usług do sprzedaży internetowej oraz kontrolowanie aktywności klientów,
  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności sprzedaży.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań marketingowych,
  • umiejętność planowania i organizacji działań marketingowych,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne,
  • zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie,
  • znajomość obsługi sklepu PrestaShop,
  • znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziane).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę.
  • Informujemy, że Administratorem danych jest firma Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji przez firmę Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO
Miejsce pracy
  • Szczawa pow. limanowski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 15 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.