Spawacz TIG / centrum Wrocławia -> stabilny pracodawca > Umowa o pracę!

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma zajmująca się rekrutację.

Spawacz TIG poszukiwany! Zdobądź doświadczenie u nas:)

Nie martw się o stabilne zatrudnienie, oferujemy pracę w firmie, na którą możesz liczyć!

Zapraszamy do kontaktu, opowiemy Ci o szczegółach.

Zakres obowiązków

  • spawanie metodą TIG,
  • prace ślusarsko-montażowe.

Wymagania

  • uprawnień spawalniczych TIG,
  • doświadczenia w spawaniu,
  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia,
  • pracę od poniedziałku do piatku -> wolne weekendy,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, prywatne ubezpieczenie).
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska 50-022 Wrocław Komandorska, NIP: 7543151008. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska 50-022 Wrocław Komandorska, NIP: 7543151008 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)