Kosztorysant

PETRO WODKAN SP. Z O.O.
  • Stara Biała, mazowieckie pow. płocki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Poszukujemy do stabilnej pracy kosztorysanta.
Praca w Firmie remontowo-montażowej, instalacyjnej, budowlanej i wykonującej diagnostykę, wśród wysoko kwalifikowanej kadry z wieloletnim stażem pracy, dysponujemy najnowszym i niezawodnym parkiem maszynowym.
Obowiązki:
• przygotowanie kompleksowych kalkulacji dla remontów oraz nowych instalacji przemysłowych w zakresie prac budowlanych, sanitarnych i mechanicznych,
• analiza i interpretacja dokumentacji projektowej,
• opracowywanie kosztorysów ofertowych oraz powykonawczych (roboczogodzin, zapotrzebowania materiałowego i sprzętowego),
• sporządzanie budżetu oferty, sporządzanie kosztorysów w programie komputerowym Norma PRO,

Oferujemy

• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
• pakiety medyczne,
• atrakcyjne wynagrodzenie i prosty system premiowy,
• stabilne zatrudnienie,
• możliwość rozwoju i szkolenia.

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku studiów inżynierskich o kierunku budownictwo lub inżynieria sanitarna,
• mile widziane doświadczenie,
• umiejętność czytania i analizy dokumentacji projektowej,
• biegła obsługa pakietu MS Office,
• dyspozycyjność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
• prawa jazdy kat. B.
Osoby udostępniające dane są zobowiązane dołączyć do dokumentów aplikacyjnych oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Petro Wodkan Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem 09-400 Maszewo Duże, ul. J. Słowackiego 2 danych osobowych udostępnionych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Petro Wodkan.Sp. z o.o. obecnie, a także w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania udostępnionych danych osobowych oraz moje uprawnienia.”
Link do strony internetowej:
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)