Technolog/Mechanik

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.05.2022

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Roeslein & Associates Poland Sp. z o.o. została założona w 2018 roku. Firma ta jest polskim oddziałem amerykańskiej firmy Roeslein & Associates INC, z siedzibą w Saint Louis, w stanie Missouri

Roeslein & Associates jest obecnie światowym liderem w świadczeniu kompleksowych usług inżynieryjnych, zaopatrzenia, produkcji i montażu konstrukcji.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Nie spełniasz któregoś z poniższych punktów?

Pomimo tego nie wahaj się przesłać nam swojego CV!

Zakres obowiązków

  • Technologiczne opracowanie dokumentacji technicznej i nadzór nad procesami jej wdrożenia,
  • Przygotowanie zapotrzebowania materiałów,
  • Rozwiązywanie / wyjaśnianie bieżących problemów technologicznych,
  • Wsparcie pozostałych działów w firmie,
  • Opracowywanie instrukcji montażowych produkowanych maszyn.

Wymagania

  • Minimum 3- letnie doświadczenie jako technolog konstrukcji spawanych,
  • Znajomość zagadnień/technologii z zakresu konstrukcji stalowych/obróbki metali/ zabezpieczeń antykorozyjnych,
  • Znajomość zagadnień mechaniki oraz budowy maszyn,
  • Znajomość programu SolidWorks oraz AutoCad,
  • Znajomość języka angielskiego (B2),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy

  • Umowę o pracę, pełny etat,
  • Adekwatne do wiedzy i zaangażowania wynagrodzenie,
  • Świadczenia socjalne,
  • Możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczeń w międzynarodowym zespole,
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy i wsparcie współpracowników,
  • Bezpłatne kursy/szkolenia.
  • Administratorem danych osobowych jest Roeslein & Associates Poland Sp. z o.o. 32-852 Dębno Dębno 190, NIP: 5252762864. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez firmę Roeslein & Associates Poland Sp. z o.o.z siedzibą w Dębnie, 32-852 Dębno 190.
Miejsce pracy
  • Dębno pow. brzeski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (wczoraj)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.