Inżynier Projektu

Energorem Gorzów Sp. z o.o.
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Inżynier

Umowa o pracę

Zadania:

• Przygotowanie, kontrola i nadzór nad realizacją projektów.
• Koordynacja i prowadzenie prac montażowych.
• Odpowiedzialność za realizację harmonogramu i założonego budżetu.
• Pozyskiwanie podwykonawców oraz planowanie własnych zasobów ludzkich do realizacji projektu.
• Nadzór nad jakością i tempem wykonywanych prac.
• Kontrola każdego etapu realizacji projektu
• Nadzór i zarządzanie bieżącymi problemami technicznymi.
• Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji związanej z projektem.
• Współpraca z klientem w zakresie realizacji projektu.
• Udział w ofertowaniu oraz rozmowach handlowych z potencjalnym klientem.
• Raportowanie o prowadzonych pracach.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Dyspozycyjność, odpowiedzialność, motywacja do podejmowania wyzwań i osiągania założonych celów.
• Dobra znajomość pakietu MS Office.
• Prawo jazdy kategorii B.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
• Dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane wykonawcze w branży budowlanej lub sanitarnej.

Oferujemy

• Ciekawą pracę w przedsiębiorstwie z polskim kapitałem.
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę b2b.
• Możliwość rozwoju.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektów pracy.
• Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ZFŚS, ubezpieczanie na preferencyjnych warunkach.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)