OFERTA PRACY – Koordynator Świadczeń Medycznych

Łomżyńskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Łomżyńskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. poszukuje osoby pragnącej podjąć pracę w nowoczesnym, prężnie rozwijającym się Centrum Diagnostyczno-Leczniczym.
Zakres obowiązków na stanowisku pracy:
• przyjmowanie i identyfikacja potrzeb zdrowotnych pacjentów i przekierowanie ich na właściwe stanowiska pracy,
• obsługa pacjenta w call-center i na recepcji,
• obsługa korespondencji e-mail,
• udzielanie informacji o udzielanych świadczeniach medycznych i personelu medycznym,
• przygotowywanie dokumentacji medycznej
• umawianie pacjentów na badania laboratoryjne, badania RTG i USG zlecone pacjentom podczas wizyt lekarskich
• rekrutacja pacjentów i realizacja programów profilaktycznych
• analiza i tworzenie zestawień z realizacji świadczeń medycznych
Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego, min. licencjat, kierunek dowolny
• dyspozycyjności
• zaangażowania i otwartości na zmiany
Naszym pracownikom oferujemy:
• komfortowe warunki pracy,
• formę zatrudnienia do ustalenia przez strony,
• pracę w wielospecjalistycznym zespole medycznym,
• możliwość stabilnej pracy i rozwoju zawodowego.

Sposób rekrutacji:
1) CV wraz z listem motywacyjnym należy przesłać na adres @ do 19 kwietnia 2022
2) Z wybranymi osobami odbędziemy rozmowę rekrutacyjną.

CV powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Z uwagi na ciągłe i powtarzalne procesy rekrutacji zaleca sie klauzulę o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Łomżyńskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym do obecnej i przyszłych procesów rekrutacji".

Ks. Kardynała Wyszyńskiego 9, 18-400 Łomża
tel.
Miejsce pracy
  • Łomża pow. Łomża, Podlaskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)