Specjalista ds. informatyki (Administrator baz danych)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022
Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Starachowicach

Inny

Umowa o pracę

Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. informatyki
(Administrator baz danych)
Dział. ds. Informatyki

Wymiar zatrudnienia: pełny etat

Opis stanowiska :
 Administrowanie bazami danych PZOZ, nadzór nad prawidłowym ich działaniem, ochrona przed dostępem do informacji przez osoby nieuprawnione.
 Tworzenie zaawansowanych raportów bazodanowych poprzez zapytania SQL.
 Monitorowanie procesu tworzenia kopii zapasowych baz danych.
 Przyznawanie i nadzór w zakresie przyznawania uprawnień pracowników Zakładu do pracy w systemach bazodanowych funkcjonujących w Zakładzie, zgodnie
z zajmowanym stanowiskiem.
 monitorowanie zasobów bazodanowych i strojenie silnika bazy danych na podstawie analiz wydajności.
 Instalowanie, konfigurowanie i aktualizowanie oprogramowania bazodanowego.
 Realizacja projektów i zadań rozwojowych w zakresie systemów bazodanowych.
 Budowanie połączeń pomiędzy bazami danych, współpraca z firmami zewnętrznymi.
 Bezpośrednie wsparcie informatyczne użytkowników systemów bazodanowych.

Wymagania

 Wykształcenie informatyczne lub techniczne.
 Dobra znajomość systemów bazodanowych Oracle, MySQL, Postrgresql, MS SQL, Firebird (potwierdzona stosownymi dokumentami).
 dobra znajomość SQL (sprawne budowanie zapytań SQL).
 podstawowa znajomość systemów Windows, Linux, pisanie prostych skryptów (sh, bash).
 Mile widziane praktyczne umiejętności programowania web (php,js,html,css), C#
 Mile widziana znajomość medycznych systemów informatycznych klasy HIS, LIS, RIS/PACS, w tym znajomość systemu Optimed, Chazon, Exchibeon.
 Odpowiedzialność, kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
 Zaangażowanie i chęć pogłębiania wiedzy.
 Umiejętności systematycznego i analitycznego podejścia do rozwiązywanych problemów.
 Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
 Mile widziane doświadczenie zawodowe w służbie zdrowia.
Wymagane dokumenty:
 kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk do pobrania na stronie internetowej PZOZ – – w zakładce: Ogłoszenia → Druki do pobrania).
 kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, doświadczenie zawodowe
i kwalifikacje zawodowe.
 list motywacyjny.
 CV opatrzone własnoręcznym podpisem.

W celu aplikowania na przedmiotowe stanowisko, jak również osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji o zamieszczenie w CV oraz w liście motywacyjnym klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych, opatrzonej własnoręcznym podpisem o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach przy ul. Batalionów Chłopskich 6”.
Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji zawierającej wymagane dokumenty
z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko: specjalista ds. informatyki” w sekretariacie/kancelarii Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach, pocztą na adres: Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej 27-200 Starachowice ul. Batalionów Chłopskich 6 lub drogą mailową: @

 Termin składania ofert upływa w dniu 15.04.2022 r.
 Aplikacje złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.
 CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 roku na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Miejsce pracy
  • Starachowice pow. starachowicki, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.