Analityk Finansowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.05.2022
ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Księgowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
- Przygotowywanie analiz związanych z bieżącą działalnością firmy produkcyjnej,
- Analiza odchyleń od budżetu,
- Identyfikacja obszarów oszczędności lub zwiększenia efektywności kosztowej,
- Kontrolowanie i analiza kosztów,
- Przygotowanie, kontrola i realizacja planu finansowego w ujęciu miesięcznym i rocznym,
- Sporządzanie raportów dla Zarządu,
- Sporządzanie kalkulacji dotyczących wszystkich wyrobów gotowych,

Nasze wymagania
- Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (rachunkowość, controlling, księgowość),
- Biegłe posługiwanie się arkuszami kalkulacyjnymi, głównie Excel,
- Wysokie umiejętności analitycznego myślenia,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację - preferowany B2,
- Dokładność i skrupulatność, terminowość,

Mile widziane
- Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru controllingu oraz doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze produkcji.

To oferujemy
- Umowę o pracę,
- Premię kwartalną do 20%,
- Stabilne zatrudnienie,
- Praca na samodzielnym stanowisku po okresie wdrożenia,
- Prowadzenie ciekawych projektów,
- Rozwój stanowiska w miarę wzrostu kompetencji i samodzielności pracownika w kierunku Starszego Analityka Finansowego, Kontrolera Finansowego,
- Opieka medyczna Medicover Premium,
- Dostęp do platformy szkoleniowej w tym do nauki języka angielskiego,
- Benefity ZFŚS.

Benefity
- prywatna opieka medyczna
- dofinansowanie nauki języków
- ubezpieczenie na życie
- możliwość pracy zdalnej
- owoce
- służbowy telefon do użytku prywatnego
- komputer do użytku prywatnego
- dodatkowe świadczenia socjalne
- dofinansowanie wypoczynku
- paczki świąteczne
- program rekomendacji pracowników

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland jest czołowym producentem okuć budowlanych - zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key, oferującym szeroko rozbudowaną sieć sprzedaży usług serwisowych. Dzięki doświadczeniu i spełnianiu oczekiwań zdobyliśmy zaufanie Klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy firmą o wieloletnich tradycjach i bogatych doświadczeniach.
Miejsce pracy
  • Leszno pow. Leszno, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)