Czy to Twoja firma?

VMI Poland sp. z o.o. praca

Leszno

Jesteśmy VMI Poland Sp. z o.o., częścią prestiżowej międzynarodowej rodziny VMI, która od ponad siedmiu dekad jest synonimem innowacji i jakości w branży produkcyjnej. Nasza historia rozpoczęła się w 1945 roku, kiedy to inżynier Jan de Lange, zaraz po zakończeniu II wojny światowej, postawił pierwszy kamień w fundamentach naszej firmy. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, by sprostać dynamicznym zmianom na rynku gumy i opon.


Jesteśmy dumni, że nasze maszyny i urządzenia do wytwarzania opon są uznane za lidera na rynku innowacyjnych rozwiązań. To dzięki naszej technologii co czwarta opona na świecie jest produkowana. Nasze produkty, takie jak maszyny do mycia puszek, piecy do suszenia puszek oraz maszyny do nakładania powłok na puszki, są wyznacznikiem jakości i niezawodności.

Nasza misja to zapewnienie naszym klientom większego sukcesu poprzez innowacyjną technologię. To właśnie innowacje, automatyzacja, elastyczność i jakość stanowią filary naszej działalności. Wierzymy, że są to wartości, które pozwalają nam nie tylko tworzyć produkty, ale i kształtować przyszłość branży.

Zatrudniamy około 1800 wykwalifikowanych pracowników na całym świecie, z czego około 1000 w naszej centrali w Holandii. Każdy z naszych pracowników jest kluczowy dla sukcesu naszej firmy, a ich dobrostan i rozwój są dla nas priorytetem.

Jesteśmy obecni na czterech kontynentach, posiadając dziewięć zakładów, co świadczy o naszej międzynarodowej pozycji i zdolności do dostarczania rozwiązań na globalną skalę. Nasze usługi obejmują najlepsze dostępne rozwiązania i sprzęt, co pozwala nam na utrzymanie pozycji lidera w innowacjach.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z nieustannego rozwoju i udoskonalania naszych innowacyjnych maszyn. Dążymy do tego, by każda nowa wersja była jeszcze bardziej zaawansowana i dostosowana do potrzeb naszych klientów.

W VMI Poland Sp. z o.o. angażujemy się także w działania charytatywne, zarówno lokalne, jak i międzynarodowe. Rozumiemy, że nasza odpowiedzialność wykracza poza aspekty biznesowe i obejmuje także społeczne zaangażowanie.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i wartości, które nas kierują. Razem możemy kształtować przyszłość i tworzyć technologie, które zmieniają świat na lepsze.

VMI Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy VMI Poland Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca VMI Poland Sp. z o.o.

 • Elektryk

  VMI Poland Sp. z o.o.
  • Leszno
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana
 • Mechatronik

  VMI Poland Sp. z o.o.
  • Leszno
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VMI Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

VMI Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
VMI Poland Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Poznań
 2. Leszno
 3. Wrocław
 4. Slawa
 5. Warszawa
 6. Zielona Góra
 7. Gostyn
 8. Bielsko-Biała
 9. Bydgoszcz
 10. Gniezno

Data aktualizacji: 01.04.2024

Pracodawcy w Lesznie