Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.03.2024

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Cedepe Sp. z o.o.
  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Firma: Cedepe
Lokalizacja: Łódź, Żeromskiego 53
Cały etat
Aplikacja na adres e-mail: @

Zakres obowiązków:
- sporządzanie list płac i deklaracji ZUS, deklaracji PFRON, sprawozdania dla GUS
rozliczanie i naliczanie wynagrodzeń,
- ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień i innych absencji, naliczanie zasiłków,
- przygotowywanie umów o pracę, aneksów, porozumień, umów cywilnoprawnych,
- prowadzenie akt osobowych,
- wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
- bieżąca komunikacja z Klientem.
Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenie w pracy na stanowisku kadry i płace
- umiejętności sporządzania list płac, deklaracji ZUS, deklaracji podatkowych oraz deklaracji PFRON, sprawozdań GUS
- znajomość prawa pracy,
- praktycznej znajomości zagadnień z zakresu administracji personalnej,
- znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),
- rzetelności, sumienności, dokładności, dyspozycyjności oraz umiejętności pracy zespołowej,
- mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima i/lub Płatnik.
Kandydatom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość ciągłego rozwoju oraz podwyższania kwalifikacji,
- ciekawą pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
- miłą atmosferę