Praktyki zdalne - marketing z j. hiszpańskim

Anna Milewska
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane odbyciem praktyk studenckich w obszarze marketingu. Potrzebujemy Twojego wsparcia w organizacji przestrzeni biznesowej na platformie Facebook i obsłudze Business Suite w przestrzeni online, 2-3h dziennie na okres 3 miesięcy.

Praktyki w przestrzeni online - całkowicie ZDALNE.

Zadania:
- obsługa Business Suite
- moderowanie komentarzy według szablonu
- planowanie postów
- kontakt w języku hiszpańskim
- pisanie opisów produktów w języku hiszpańskim

Nie wymagamy doświadczenia - przeszkolimy Cię :).

Jesteśmy firmą doradczą w zakresie finansów, nieruchomości i inwestycji na rynku zagranicznym. Dbamy o świadomość i edukację prywatnych polskich inwestorów w obszarze bezpieczeństwa finansowego. Jako zakład działający w modelu turkusowej organizacji stawiamy na współpracę i kooperatywność.

Oferujemy

- umowę o praktyki
- elastyczne godziny pracy
- zdobycie doświadczenia
- referencje potwierdzające nabyte umiejętności podczas stażu kiedy tylko będziesz potrzebował/a
- dużą swobodę w działaniu
- konsultacje indywidualne z cenionym przedsiębiorcą przy planowaniu swojej ścieżki zawodowej
- możliwość wystawienia zaświadczenia dla uczelni
- dostęp do szkoleń, kursów i książek poszerzających Twoją wiedzę

Osoby zainteresowane prosimy o zaaplikowanie przez formularz Lento.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)