Pilnie Asystent do spraw księgowości

Kristina Tex
  • Nadarzyn, mazowieckie pow. pruszkowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Asystent Działu Księgowości powinien posiadać wykształcenie kierunkowe policealnie lub wyższe. Osoba na tym stanowisku musi posiadać umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, a w szczególności MS Excel) oraz mieć doświadczenie (praca, praktyki lub staże) w dziale księgowości. Ponadto asystent powinien cechować się, m.in.: dyspozycyjnością, samodzielnością i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, dokładnością, starannością, kreatywnym rozwiązywaniem problemów oraz umiejętnością uzyskiwania informacji i bardzo dobrą organizacją pracy.
Główne obowiązki:
przygotowywanie sprawozdań pod względem formalnym i rachunkowym
wystawianie faktur
wprowadzanie danych do systemu księgowego
segregacja i archiwizacja dokumentów
dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów
inne polecenia przełożonego.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)

Podobne oferty pracy