Project Manager / Koordynator Projektów w górnictwie

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.02.2022

Project manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Rekrutacja zdalna

KGHM Centrum Analityki jest powołaną w lipcu 2020 roku nową inicjatywą technologiczną w ramach Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Celem działalności Spółki jest realizacja prac w zakresie zaawansowanej analizy danych, w tym budowanie centralnego środowiska BigData dla KGHM, wytwarzanie modeli, które wspierać będą poprawę produktywności i użyteczności eksploatowanych aktywów, Body Leasing i wdrożenie nowych technologii.

Zakres obowiązków

Szukamy osoby, która wesprze nas w zarządzaniu projektami realizowanymi na rzecz Zakładów Górniczych w Grupie Kapitałowej KGHM.

Spółka ma swoją siedzibę w Zielonej Górze, a główne projekty realizuje w Zagłębiu Miedziowym na Dolnym Śląsku.

Wymagania

  • Doświadczenia na stanowiskach związanych z automatyzacją procesów, obsługą maszyn, utrzymaniem ciągu produkcyjnego,
  • Znajomości budowy maszyn i/lub systemów automatycznych funkcjonujących w kopalniach,
  • Doświadczenia i bardzo dobrej znajomości branży górniczej, wydobywczej lub pokrewnych,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z partnerami biznesowymi,
  • Doświadczenia w organizacji pracy własnej oraz zespołów i podmiotów zewnętrznych,
  • Chęci rozwoju w obszarze zarządzania projektami innowacyjnymi,
  • Mobilności, zdolności do poruszania się w obszarze Zielona Góra, Lubin, ,
  • Znajomości pakietu office na wysokim poziomie.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenie w jednej z największych polskich korporacji.
  • Zgrany zespół, z którym będziesz świętować wspólne sukcesy.
  • Administratorem danych osobowych jest KGHM Centrum Analityki sp. z o.o. 59-301 Lubin ul. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, nr 54A, NIP: 6922509258. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KGHM Centrum Analityki sp. z o.o. 59-301 Lubin ul. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, nr 54A, NIP: 6922509258 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Zielona Góra
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.