Specjalista ds. kosztorysowania i rozilczeń

ELSUR Sp. z o.o.
  • Legnica, dolnośląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma ELSUR sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kosztorysowania i rozliczeń

Miejsce pracy: Huta Miedzi Legnica

Zakres obowiązków:
- Sporządzanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych robót budowlanych i instalacyjnych,
- Przygotowanie wycen w oparciu o podwykonawców,
- Analiza dokumentacji projektowej pod kątem czynników mających wpływ na wycenę prac,
- Przygotowanie dokumentów do udziału w postępowaniach ofertowych,
- Udział w wizjach lokalnych i analiza faktycznych warunków realizacyjnych,
- Tworzenie zestawień i analiz kosztów realizacji robót.

Wymagania

- Wykształcenie techniczne wyższe lub średnie,
- Znajomość zasad kosztorysowania robót budowlano – montażowych i/lub instalacyjnych,
- Znajomość programu kosztorysowego NORMA PRO, AUTOCAD, MS Office (Excel, Word),
- Umiejętność czytania i analizy dokumentacji przetargowej i projektowej,
- Zaangażowanie, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki płacowe,
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności,
- Atrakcyjny pakiet socjalny,
- Pracę w zgranym, rozumiejącym się zespole.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. kosztorysowania i rozliczeń prowadzonego przez ELSUR Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)