Operator produkcji * Pracownik produkcji *

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.02.2022

Operator

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Poszukujemy osób do pracy w Zakładzie produkcji szyb samochodowych.

Praca w Komornikach (okolice Środy Śląskiej).

Możesz pracować jako:

-operator produkcji,

-operator produkcji z uprawnieniami na wózek widłowy z UDT,

-magazynier/operator wózka widłowego z UDT,

-lider magazynu z UDT,

-technik ds. jakości

Zakres obowiązków

- obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej;

- przestrzeganie i promowanie zasad bezpieczeństwa na stanowisku pracy;

- dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym;

- zapewnienie wysokiej jakości produktu, zgodnie z wymaganiami klientów;

- raportowanie danych produkcyjnych.

Wymagania

- motywację do pracy

- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy

- pracuj 3 dni przez 12 h i zyskaj 3 dni wolne

- Atrakcyjne wynagrodzenie + Premie

- dodatkowo premia za pracę w systemie 12 h do 350 zł brutto/ miesiąc

- możliwość uzyskania premii za obecność w pracy oraz nagroda kwartalna

- zapewniamy szkolenia wprowadzające

- bezpłatny transport z wybranych miejscowości

- dofinansowanie do posiłków

Widzisz siebie na jednym z tych stanowisk?

Skontaktuj się z nami, nasze biura w Polsce:

Jasło - 798 113 596

Poznań - 733 359 207

Radom - 696 014 236

Zamość - 575 551 900

  • Obowiązek informacyjny:

    Administratorem danych osobowych jest Charlie Works Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Podwale 8/1 w Kluczborku. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.charlieworks.eu

    Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem rodo(at)charlieworks.eu

    Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO).

    Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi hostingowe, serwisowe, doradcze, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, serwis IT

    Dane będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku niepodjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane przez okres 2 lat lub do momentu wycofania zgody.

    Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia.

  • Zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach: Wyrażam zgodę dla Charlie Works z siedzibą w Kluczborku na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy.
Miejsce pracy
  • Brzeg Dolny pow. wołowski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)