Terapeuta zajęciowy w Środowiskowym Domu Samopomocy KSN AW

Dom Rehabilitacyno-Opiekuńczy KSN AW
  • Podkowa Leśna, mazowieckie pow. grodziski

Inny

Umowa o pracę

Środowiskowy Dom Samopomocy KSN AW w Podkowie Leśnej
poszukuje terapeuty zajęciowego do pracowni kulinarnej

Wymagania

- wykształcenie wyższe na kierunku lub w specjalności terapia zajęciowa lub wykształcenie wyższe i podyplomowe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika

- półroczne doświadczenie zawodowe polegające na realizacji usług dla osób z zaburzeniami psychicznym

Wymagania dodatkowe:

- umiejętność pracy w zespole, a także samodzielność w realizacji powierzonych zadań
- umiejętność sprawnej organizacji pracy, systematyczność, kreatywność, elastyczność w działaniu

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

- prowadzenie zajęć terapeutycznych z uczestnikami w pracowni kulinarnej
- prowadzenie zajęć zgodnie z planem pracy pracowni kulinarnej
- organizowanie w ramach terapii imprez integracyjnych, wycieczek, zajęć rekreacyjnych
- prowadzenie dokumentacji indywidualnej i zbiorczej obowiązującej w placówce
- dbanie o dobrą kondycję psychiczną, bezpieczeństwo i prawidłowe stosunki międzyludzkie wszystkich uczestników

Warunki zatrudnienia na stanowisku:

- wymiar czasu pracy: pełny etat, umowa o pracę

Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnymi intelektualnie
Dodana
Wygasa (za 7 dni)