Magazynier - 1 zmiana

Tae Hwa Poland Sp. z o.o.

Magazynier

Umowa o pracę

TAE HWA POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Chojnowie, ul. Fabryczna 1 poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER

Lokalizacja: Chojnów

System pracy: 1-zmianowy

Podstawowe obowiązki:

- przyjmowanie dostaw,
- dbałości o właściwe rozmieszczenie towarów i porządek na magazynie,
- dostarczanie komponentów na linię produkcyjną,
- udział w inwentaryzacjach,
- przygotowywanie materiałów produkcyjnych do wysyłki.

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- premie świąteczne,
- premie uznaniowe za pomysły usprawniające proces pracy.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy lub dostarczenie bezpośrednio do siedziby firmy : TAE HWA Poland Sp. z o.o., ul. Fabryczna 1.

Prosimy załączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji przez Spółkę zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych” z d. 29.08.97r
Miejsce pracy
  • Chojnów pow. legnicki, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)