Magazynier z UDT

LSJ Ewelina

Magazynier

Umowa o pracę

Dla firmy zajmującej się projektowaniem i produkcją placów zabaw, znajdującej się w Kostrzynie nad Odrą – poszukujemy sumiennych osób z uprawnieniami UDT.

Mowa o Tobie? Nie czekaj – APLIKUJ już dziś!

Twoje zadania:

- Przyjęcie towaru rozładunek dostarczanych towarów oraz wstępna kontrola jakościowa przesyłki, sprawdzenie zgodności z zamówieniem
- Wprowadzenie towarów do systemu
- Przeprowadzanie regularnej oraz okresowej inwentaryzacji stanów magazynowych
- Informowanie przełożonego lub osoby odpowiedzialne o zaburzeniach stanów magazynowych
- Przestrzeganie zasad BHP
- Dbanie o powierzony sprzęt

Chcemy Cię poznać, jeśli:

- Posiadasz uprawnienia na wózki UDT
- Jesteś dyspozycyjny do pracy w godzinach 6 – 14 od poniedziałku do piątku

Gwarantujemy Ci:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą!
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie, które rosną wraz z Twoim zaangażowaniem!
- Jasną ścieżkę kariery – możliwość awansu
- Pracę w stałych godzinach 6-14
- Pakiet benefitów pozapłacowych( prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
- Stołówkę

Zainteresowany? APLIKUJ teraz!
Miejsce pracy
  • Kostrzyn nad Odrą pow. gorzowski, Lubuskie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)

Podobne oferty pracy

  • Magazynier

    Mercedes-Benz Trucks Grupa Wróbel
    • Słubice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • magazynier
    • pracownik fizyczny
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.