Kasjer / Sprzedawca

HOURS DETAL I HURT
  • Kostrzyn nad Odrą, lubuskie pow. gorzowski

Kasjer

Umowa o pracę

Kasjer / Sprzedawca (pełny etat)

Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Kasjera / Sprzedawcy. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która oferuje stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę z ludźmi i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do aplikowania!

Stanowisko: Kasjer / Sprzedawca

Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą ; ul. Piastowska 1,I piętro - Chiński Market

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Wynagrodzenie: 3000 - 3500 PLN netto

Obowiązki:
Obsługa klientów na kasie fiskalnej
Doradztwo i pomoc klientom w wyborze produktów
Dbanie o estetykę i porządek na sali sprzedaży
Uzupełnianie towaru na półkach
Przyjmowanie dostaw towaru
Współpraca z zespołem oraz bieżąca komunikacja

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Umiejętność obsługi kasy fiskalnej
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Zaangażowanie i odpowiedzialność
Dyspozycyjność i elastyczność czasowa

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie (3000 - 3500 PLN netto)
Możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: @ z dopiskiem "Kasjer / Sprzedawca" w temacie wiadomości. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)