Mechanik maszyn szwalniczych

Brinkhaus Polska Sp. z o.o.
  • Kostrzyn nad Odrą, lubuskie pow. gorzowski

Inżynier

Umowa o pracę

Firma Brinkhaus Polska Sp. z o.o. wiodący europejski producent najwyższej jakości poszewek, kołder i poduszek zatrudni osobę na stanowisko:

MECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe lub techniczne,
- doświadczenie w utrzymaniu ruchu,
- znajomość rozwiązań stosowanych w przemysłowych maszynach szwalniczych,
- dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym).

Obowiązki:
- utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń,
- serwisowanie maszyn i urządzeń na produkcji,
- przegląd i konserwacja maszyn szwalniczych.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze
- dobrą atmosferę w pracy w wielopokoleniowym zespole
- premie i dodatki za brak absencji
- system szkoleń dla nowych pracowników

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie (CV) życiorysu na adres:

BRINKHAUS POLSKA SP. Z O.O.
AL. MILENIJNA 8
66-470 KOSTRZYN NAD ODRĄ
lub adres e-mail: sekretariat[at]brinkhaus.pl

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia
27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Brinkhaus Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Milenijnej 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą.
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - pisemnie za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub e-mail: @
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku, licząc od dnia, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
8) w przypadku niepodania danych lub niewyrażenia zgody na ich przetwarzanie przeprowadzenie procesu rekrutacji nie będzie możliwe.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)