Pracownik ds. obsługi klienta

OtherTees
  • Kostrzyn nad Odrą, lubuskie pow. gorzowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

OtherTees oferuje swoim klientom koszulki i gadżety z niepowtarzalnymi wzorami, które projektują artyści z całego świata. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik ds. obsługi klienta dla sklepu internetowego.

Zadania na stanowisku:
- bieżąca obsługa klienta mailowa i telefoniczna
- kontakt z klientem poprzez social media
- fakturowanie
- obsługa zwrotów
- przygotowywanie zestawień i bieżąca obsługa dokumentów
- pomoc przy pakowaniu zamówień

Wymagania

- biegła znajomość komputera i social media
- znajomość pakietu Office
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- praca w młodym i kreatywnym zespole;
- miła atmosfera pracy;
- 1/2 etatu
- praca w godzinach 7-11

Oczekujemy dobrej organizacji pracy, dokładności i sumienności. Umiejętności pracy w zespole. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez OtherTees Krystian Żmijewski w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)