Inżynier Sprzedaży i Serwisu IT

Ukryty
  • Radom, mazowieckie

Informatyk

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
•sprzedaż towarów i usług, doradztwo Klientom indywidualnym i firmom z zakresu IT,
•prowadzenie działalności marketingowej firmy, przygotowywanie akcji promocyjnych, aktualizacja strony internetowej,
•prowadzenie prac serwisowych w siedzibie firmy oraz u Klienta,
•troska o ład i porządek w siedzibie firmy,

Oferujemy

•ciekawą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
•szkolenia i rozwój zawodowy,
•miłą atmosferę i bardzo dobre warunki pracy,

Wymagania

•wykształcenia wyższego lub średniego
•znajomości technik sprzedaży i podstawowych umiejętności handlowych,
•dobrej znajomości zagadnień i rynku IT,
•wiedzy pozwalającej na właściwy dobór i konfigurację sprzętu IT,
•umiejętności instalacji i konfiguracji sprzętu, oprogramowania OS oraz aplikacji,
•umiejętności podstawowych napraw elektronicznych,
•umiejętności aktualizowania strony internetowej,
•znajomości oprogramowania zarządzania treścią,
•znajomość obsługi oprogramowania pakietów biurowych, programów graficznych
•podstawowej znajomości j. angielskiego
•prawo jazdy kat. B
•wysokiej kultury osobistej,

•Poszukujemy osób ambitnych, pracowitych i uczciwych, gotowych na nowe wyzwania,
•Osoby zainteresowane prosimy przesyłać zgłoszenia w postaci CV ze zdjęciem
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)