Główny księgowy/samodzielny księgowy

EUCON
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

EUCON to grupa prawnicza, świadczy profesjonalne usługi prawne od roku 2006. Firma zapewnia wsparcie prawne rezydentom i nierezydentom, prowadzącym biznes na terytorium Ukrainy, Polski i innych jurysdykcji zagranicznych. Nasza ekipa świadczy usługi doradcze w zakresie najbardziej skomplikowanych spraw podatkowych, cen transferowych, prawa spółek, restrukturyzacji biznesu, obrony aktywów, komercjalizacji obiektów objętych ochroną własności intelektualnej i planowania podatkowego z wykorzystaniem aktywów niematerialnych.

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami;
• Kontrola prawidłowości operacji księgowych i finansowych;
• Weryfikacja danych w systemie księgowym;
• Przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca;
• Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych;
• Przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych;
• Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (US, GUS, NBP).

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe – finanse, rachunkowość, ekonomia;
• Minimum 5 lat doświadczenia w księgowości księgi głównej;
• Praktycznej znajomości prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości;
• Rozwinięta umiejętność analizowania danych, wyciągania wniosków i przygotowywania syntezy;
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel;
• Dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
Samodzielność oraz inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów.

Dodatkowy atut:
• Znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego lub angielskiego;
• Znajomość programu RAKS SQL.

Oferujemy

• Elastyczny grafik pracy;
• Wynagrodzenie do indywidualnego ustalenia;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;
• Wsparcie merytoryczne zespołu;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku;
• Możliwość zdobycia doświadczenia;
• Pracę w kameralnym zespole nastawionym na rozwój i partnerską współpracę;
• Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się spółce

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupy Prawniczej EUCON z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Dantyszka 18 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzam się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W przypadku wyrażonej przez Panią/Pana zgody na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane przez 4 lata. Dane osobowe po zakończeniu procesu rekrutacji zostaną przez Administratora usunięte zniszczone lub zwrócone kandydatowi, jeśli stosowna adnotacja zostanie przez niego umieszczona w składanych dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)