Inżynier sprzedaży / Specjalista ds. doboru pomp

Ogłoszenie na stanowisko Inżynier sprzedaży / Specjalista ds. doboru pomp - P.P.H.U. Klaudia sp. z o.o.

Firma P.P.H.U. KLAUDIA zajmuje się produkcją instalacji odwodnieniowych oraz, sprzedażą (rynek krajowy, import/eksport) oraz serwisem urządzeń pompowych przeznaczonych dla przemysłu i budownictwa.

Firma prowadzi także ogólnopolskie usługi w zakresie wynajmu pomp i zestawów odwodnieniowych (więcej na wynajempomp.pl ).

Zatrudnia ok 40 pracowników, funkcjonuje na rynku od 1989 roku.
Więcej informacji o firmie w serwisie internetowym: www.klaudia.eu, a szeroka oferta urządzeń przedstawiona także w serwisie strefapomp.pl

Główna siedziba znajduje się w Ustroniu-Nierodzimiu (ul. Józefa Kreta 24)

Poszukiwana osoba na stanowisko: Inżynier sprzedaży/Specjalista d.s. doboru pomp
Miejsce pracy: Ustroń
Forma zatrudnienia: praca stała

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne aktualnego zespołu w zakresie doboru urządzeń
  • kontakty handlowe z klientem (głównie mailowe i telefoniczne), dobór rozwiązań w zakresie pomp i armatury
  • dobór urządzeń na podstawie zapotrzebowania określonego przez klienta i przygotowywanie ofert handlowych
  • nadzór nad realizacją niektórych pozyskanych zamówień od klientów (specyfikacja asortymentu dla dostawcy, komunikacja z innymi osobami w firmie organizującymi logistykę, komunikacja z dostawcami w sprawach technicznych i serwisowych)
  • przygotowywanie niektórych ofert przetargowych
  • przede wszystkim praca w biurze w Ustroniu

Wymagania:

  • motywacja do poszerzania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń
  • wykształcenie techniczne – inżynier lub doświadczenie na podobnym stanowisku (np. układy przemysłowe – pompy, wentylacja)
  • elementarna wiedza z zakresu fizyki i budowy działania maszyn
  • język angielski komunikatywny w zakresie korespondencji o charakterze technicznym - pisemnej z dostawcami zagranicznymi (głównie e-mail)
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej urządzeń w języku angielskim (spisy części, rysunki, instrukcje)
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym oprogramowania biurowego Word , Excel (przygotowywanie ofert, proste kalkulacje), obsługa poczty email
  • sprawna organizacja pracy, dokładność, sumienność,
  • samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu zadań
  • atutem będzie doświadczenie w zakresie doboru urządzeń w branży pompowej lub wentylacyjnej, projektowania instalacji przemysłowych
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • atutem będzie elementarna wiedza w zakresie automatyki i działania urządzeń elektrycznych (uprawnienia elektryczne ani umiejętność programowania nie są wymagane)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i ofercie obejmującej produkty profesjonalne
  • wynagrodzenie adekwatne do aktualnych umiejętności, nabywanego doświadczenia i specjalistycznego wkładu w bieżące działanie firmy
  • miła atmosfera pracy i partnerskie relacje
  • elastyczność w zakresie dostosowania godzin pracy
  • bieżące wsparcie merytoryczne i dostęp do źródeł specjalistycznej wiedzy oraz szkoleń technicznych
  • niezbędne narzędzia pracy
Wszystkie oferty pracy firmy
P.P.H.U. Klaudia sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
P.P.H.U. "KLAUDIA" sp. z o.o., 43-450 Ustroń, , ul. J.Kreta 24, NIP 548-007-54-42, NIP: 5480075442
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:P.P.H.U. "KLAUDIA" sp. z o.o., 43-450 Ustroń, , ul. J.Kreta 24, NIP: 5480075442zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Ustroń
Zawód:
Specjalista ds. ofertowania
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
06.12.2021
Wygasa:
13.12.2021

Adres firmy

Józefa Kreta, 24, 43-450 Ustroń
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)