Kelner/ka Ustroń

American Heart of Poland
  • Ustroń, śląskie pow. cieszyński

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHoP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

Uzdrowisko Ustroń to jeden z filarów działalności Grupy American Heart of Poland, która powstała ponad 21 lat temu właśnie w Ustroniu. Uzdrowisko łamie stereotyp typowego sanatorium. To wszechstronna i nowoczesna firma, w której nie tylko rehabilitujemy, ale także zapewniamy świetną bazę sportowo-zabiegową, zaplecze dla miłośników aktywności fizycznej, a nawet szczycimy się własną linią kosmetyków.

Obecnie poszukujemy kandydatki/ kandydata na stanowisko: Kelner/ Kelnerka

Opis stanowiska:
• terminowe wydawanie posiłków,
• obsługa Klienta,
• obsługa bufetu śniadaniowego,
• wykonywanie prac związanych z przygotowaniem jadalni do spożycia posiłków.

Wymagania

• elastyczność w weekendy i święta,
• dyspozycyjność do pracy po 12h,
• mile widziane doświadczenie,
• umiejętność pracy w zespole,
• wysoka kultura osobista.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w przyjaznej atmosferze,
• praca z doświadczonym i młodym zespołem,
• posiłki pracownicze,
• karta rabatowa dla pracowników.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)