Brygadzista procesu produkcyjnego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.02.2022
Grupa Progres

Magazynier

Umowa o pracę

Grupa Progres to nowoczesne usługi HR dla biznesu. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Od 2002 roku wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych przez nas rozwiązań.
Obecnie dla Naszego Klienta z branży poligraficznej poszukujemy osoby na stanowisko:
BRYGADZISTA PROCESU PRODUKCYJNEGO

Zadania i codzienne czynności:
• nadzorowanie pracy i realizacja zleceń działu produkcyjnego,
• zarządzanie zespołem, przydzielanie pracy, monitorowanie i raportowanie osiągniętych celów produkcyjnych,
• analizowanie błędów produkcyjnych i efektywna ich eliminacja,
• odpowiednie zarządzanie zasobami ludzkimi wraz z wyciąganiem wniosków i inicjowanie działań mających na celu poprawę wyników działu produkcyjnego,
• współpraca z kierownictwem we wszystkich działaniach zwiększających rentowność firmy.

Od osób zainteresowanych wymagamy:
• średniozaawansowanej znajomości programu Excel,
• doświadczenia na podobnym stanowisku,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• chęć rozwoju i nauki,
• możliwość podjęcia pracy w systemie 4/4 po 12 godzin (6-18 oraz 18-6).

Pracodawca gwarantuje:
• umowę o pracę bezpośrednio przez Firmę,
• stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju,
• wynagrodzenie zależne od umiejętności plus premie za osiągnięte wyniki,
• szkolenia i ciągłe podnoszenie swoich kompetencji i umiejętności,
• możliwość wniesienia osobistego wkładu w rozwój Spółki.

Osoby zainteresowane zaprasza do wysyłania CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Dawniej: Progres Sp z o.o. Sp. K.., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Dawniej: Progres Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt małpa grupaprogres.pl zwana dalej Spółką. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ROD). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych
Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)